HR Manager

Competențe și Responsabilități:
·        știe să conducă și implementeze procesul de selecție și de recrutare;
·        are grijă de motivația și de nivelul de satisfacție al angajaților și poate identifica domeniile care necesită îmbunătățiri;
·        acționează asupra dezvoltării echipei, precum și asupra consilierii conducerii cu privire la deciziile care trebuie aplicate;
·        socializează noii angajați și-i introduce în lucru;
·        organizează cursuri și traininguri pentru angajați;
·        concepe și implementează reguli și proceduri noi pentru o muncă de calitate și pentru dezvoltarea companiei;
·        are grijă de respectarea politicilor companiei și a reglementărilor adoptate, având grijă în același timp ca acestea să fie în concordanță cu legea actuală a muncii;
·        se ocupă de procese disciplinare, de luarea deciziilor și de declararea soluțiilor de afaceri în domeniul resurselor umane.

Cerințe:
·        studii superiore în Resurse Umane, Psihologie, Sociologie, Drept;
·        talentat în comunicarea interpersonală;
·        experiență de minim 2 ani.

Oferim:
·        salariu atractiv;
·        oficiu ultramodern;
·        cantină.

    Заполните форму